FORGOT YOUR DETAILS?

KIM JESTEŚMY

Założycielem firmy jest Dorota Gagat – absolwentka studiów doktoranckich Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Biegły Sądowy z zakresu szacowania nieruchomości i przedsiębiorstw przy Sądzie Okręgowym w Kielcach, ekonomista i rzeczoznawca majątkowy. Aktywny inwestor na rynku nieruchomości i propagator wiedzy z tego zakresu. Wykładowca na studiach wyższych z zakresu ekonomii, analiz, marketingu i finansowania rynku nieruchomości. Posiada uprawnienia zawodowe:
  • nr 5278 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa,
  • nr 25477 w zakresie pośrednictwa nieruchomościami nadane przez Polską Federację Rynku Nieruchomościami,
  • nr 29603 w zakresie zarządzania nieruchomościami nadane przez Polską Federację Rynku Nieruchomości.
oraz uprawnienia do sporządzania wycen nieruchomości do celów kredytowych, potwierdzone wpisem na listę Związku Banków Polskich. Absolwent ponad 90 szkoleń, kursów, kongresów, sympozjów z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem, prawa, wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw.

Tworzymy zgrany zespół,

współpracując ze specjalistami, przedstawicielami wszystkich zawodów na rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie szybko i profesjonalnie dostosować się do potrzeb klienta. Tworzymy team gotowy na wszelkie wyzwania. Energią, entuzjazmem oraz pozytywną synergią dzielimy się z naszymi klientami. Pracujemy według wysokich standardów, którymi kierujemy się we współpracy.

Przy realizacji powierzonych nam zadań działamy na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa. Sporządzane przez nas opracowania spełniają wszelkie wymogi formalno-prawne i merytoryczne stawiane przez przepisy prawa i standardy zawodowe.

Wszystko to pozwala nam na podejście do każdego zlecenia z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

0

ILOŚĆ WYKONANYCH OPERATÓW SZACUNKOWYCH

0

ILOŚĆ WYKONANYCH EKSPERTYZ

0

ILOŚĆ KONTROLI INWESTYCJI

0

ILOŚĆ ANALIZ RYNKU NIERUCHOMOŚCI

KLIENCI O NAS

"W czasie naszej współpracy, Pani Dorota Gagat przygotowała wyceny i ekspertyza dla kilkuset nieruchomości. Pragniemy wyrazić uznanie dla Pani Doroty za szybkość, rzetelności i profesjonalizm jakim wykazała się podczas wykonywania wycen nieruchomości."

Aleksander Karkut

MRICS REV ACONS Sp. z o.o. Sp. k.
"Rekomenduję Panią Dorotę Gagat jako solidnego, wiarygodnego i profesjonalnego rzeczoznawcę, którego doświadczenie i kompetencje zapewniają wysoki poziom wykonania usługi. Zakres wykonanego operatu szacunkowego obejmował wycenę nieruchomości na potrzeby uzyskania kredytu, a następnie opinię na temat wartości nieruchomości po zakończeniu inwestycji."

Kamil Nowak

Dyrektor NOTUS FINANSE oddział Kielce
"Korzystałem z usług firmy, kiedy zamierzałem zainwestować pieniądze w nieruchomość. Wówczas uzyskałem pomoc doradczą, w jaką nieruchomość najlepiej ulokować oszczędności. Spotkałem się wtedy z profesjonalnym podejściem, które pozwoliło mi dokonać odpowiedniego wyboru. Polecam wszystkim tym, którzy poszukują firm godnych zaufania."

Piotr

z Kielc

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.

TOP