FORGOT YOUR DETAILS?

Inwestowanie w nieruchomości

to sztuka podejmowania decyzji!

Doradzamy klientom w inwestycyjnym zakupie nieruchomości na wynajem.

Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku najmu mieszkań i wyceny nieruchomości pozwala nam trafnie ocenić potencjał dostępnych na rynku ofert i wybieramy te, które zapewniają wysoką rentowność wynajmu oraz mają szanse na wzrost wartości w czasie.

Wiemy na co warto zwrócić uwagę przy inwestowaniu w mieszkania pod wynajem: gdzie, jakie mieszkanie i za jaką cenę kupić, jak urządzić optymalizując koszty a zwiększając roczną stopę zwrotu. Właściwie szacujemy ceny najmu tak aby ograniczyć pustostany i jednocześnie przynieść jak najwyższy dochód właścicielowi.

Oczywiście dokonanie zakupu to nie wszystko. To dopiero początek naszej drogi.

Doradztwo inwestycyjne na rynku nieruchomości w naszym wykonaniu, to nie tylko działania wstępne. Oferuje swoim klientom szereg usług z zakresu zarządzania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że szanse na sukces mają jedynie te nieruchomości, które są odpowiednio zarządzane.

Ogromne doświadczenie, jakie w tym czasie zdobyliśmy, sprawia, że jesteśmy w stanie planować rentowne i atrakcyjne dla potencjalnych partnerów działania.

Wiemy, że każda inwestycja w nieruchomość to pewne wyzwanie. Starannie wybieramy lokalizację, analizujemy potrzeby rynku, poszukujemy najlepszych fachowców. Dzięki naszemu doświadczeniu pomożemy Ci wybrać optymalną nieruchomość oraz uniknąć wielu niepotrzebnych stresów.

Dopasujemy do Ciebie odpowiednią strategię inwestycyjną.

Oferujemy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego:

 • Znajdziemy atrakcyjną ofertę nieruchomości cieszące się zainteresowaniem wynajmujących, dopasowanej do określonego budżetu,
 • Przygotowujemy ocenę potencjału inwestycyjnego, analizę kosztów i rentowności wynajmu,
 • Kompleksowe doradztwo w zakresie przy zakupie wykończenie pod klucz, wynajem i zarządzanie,
 • Pomagamy w wyborze optymalnej strategii inwestowania w nieruchomości, w tym optymalizację podatkową,
 • Pomagamy wyjść z inwestycji.

Korzystanie z usług naszej firmy w zakresie wsparcia inwestycji i zarządzania najmem daje wiele korzyści

zarówno ściśle finansowych, jak i związanych z komfortem Inwestora.

KONSULTACJA

Jeżeli nie chcesz skorzystać z usługi doradztwa, możemy zaproponować Ci jednorazową konsultację, dzięki której dowiesz się jak osiągnąć swoje cele inwestycyjne. Jeśli z jakiekolwiek powodu uznasz, że konsultacja inwestycyjna nie przyniosła Ci wymiernych korzyści lub nie rozwiązała Twojego problemu, otrzymujesz ją za darmo. Ponadto, jeśli staniesz się naszym klientem, przekazując nam chociaż jedno mieszkanie w zarządzanie najmem, zwrócimy Ci pieniądze za konsultację i od tej pory będziesz mógł korzystać bezpłatnie z konsultacji inwestycyjnych przy każdej ze swoich inwestycji.

 • Konsultacja
 • PLN399
  per 60 minut na terenie woj. świętokrzyskiego
  lub przez skype
 • Cena konsultacji na jednej nieruchomości
 • Doradztwo
 • Oszacowanie potencjalnego zysku
 • Cenne wskazówki

ENJOY 15% OFF

Sign up to receive the latest offers and news in industry.

Offer valid only for new email subscribers. Enter your email address and receive 15% off your first order and a promo code will be sent to your inbox. Exclusions apply.

TOP